durvis

Idejas, kā durvis iekļaut savā interjera dizainā

Daudziem liekas, ka dizains sevī iekļauj tikai to, kā tu iekārto telpu, kādā krāsā tev ir nokrāsotas sienas vai, piemēram, kāds ir tavs grīdas segums – paklājs vai parkets. Taču labi interjera dizaineri zina, ka arī tādi šķietami nekustināmi elementi kā durvis un logi var ievērojami paspilgtināt interjera iekārtojumu, vai tieši otrādi padarīt skaistu interjeru neglītu un svešu. Tieši tādēļ domāju, ka ikvienam vajadzētu zināt dažus trikus, kā savā interjerā veiksmīgi iekļaut arī tādu elementu kā durvis.

Ja tavas durvis ir vienkāršas un vienkrāsainas, kā arī tu vai nu neplāno vai arī tev nepietiek budžets, lai tās nomainītu, tad laba ideja ir tās nokrāsot krāsā, kura iederas tavā interjerā. Neviens neteica, ka visām durvīm ir jābūt baltām un neinteresantām, tu vari nokrāsot durvis no katras puses citā krāsā, lai tās iederētos abu telpu interjeros, vai tās vispār apgleznot ar kādu interesantu dizainu vai bildi, kas liks tām izcelties un padarīs šīs durvis par vēl vienu un atsevišķu dizaina elementu.

Viens no durvju elementiem, kuru cilvēki parasti nenovērtē pietiekami augstu, ir durvju kliņķis, jo lielākā daļa domā, ka jebkāds durvju kliņķis izskatīsies labi. Taču patiesībā pat kaut kas tik vienkāršs kā durvju kliņķis var pārvērts tavu interjeru un būt pēdējais puzles gabals, lai tu varētu teikt, ka tev ir tavs perfektais interjers un istabas dizains. Mūsdienās ir pieejami durvju kliņķi visdažādākajās krāsās, visdažādākās formās un veidoti no visdažādākajām formām, tādēļ noteikti apsver nomainīt vismaz durvju kliņķi, jo, pat ja tavs budžets neatļauj tev nomainīt visas durvis, tikai kliņķa nomaiņa var radīt brīnumus tavā interjerā.

Vēl kāda ideja tiem, kuri tomēr plāno mainīt durvis, ir apsvērt durvis ar stikliem vai īpašu durvju dizainu. Zinu, ka durvis ar stikliem visdrīzāk nebūs piemērotas guļamistabai, taču, piemēram, viesistabai vai ēdamistabai šāda veida durvis ienestu papildus gaismu un padarītu interjeru gaišāku un vieglāku, nekā, ja šajā pašā telpā būtu vienkāršas koka durvis.

Comments are disabled