logu dizains

Inovatīvākie logu dizaini

Inovācijas notiek jebkurā jomā un jebkurā sektorā, jo nekas nestāv uz vietas un viss attīstās no jauna. Un tas nozīmē ka arī celtniecības un dizaina jomā arvien tiek rasti jauni un jauni dizaina risinājumi, kuri ir ne tikai ļoti skaisti, bet arī ļoti praktiski. Tad nu apskatīsim 5 jaunākos un inovatīvākos logu dizainus.

1. Koku ielokākoku ielokā
Ja tev ļoti patīk mežs, tā svaigā gaisa un dzīvo koku sajūta, tad šis logu dižais būs domāts tieši tev. Viens no jaunākajiem logu dizainiem ir logu, kurs ir kā šķietami ieskauj koki. Šāda dizaina pamatā ir parasts logs, kurš ir izveidots tā, ka tā rāmi ieskauj ciedra baļķi, kuriem ir atstāta miza un kuri izskatās, it kā joprojām augtu mežā. Apvieno to ar skatu uz mežu un lauku interjeru, kurā ir daudz brūnie toņi, koka mēbeles un dabīgi materiāli, un tev liksies, ka tu joprojām atrodies mežā.

2. Franču logs
franču logsOtrais logu dizaina jaunievedums ir domāts ikvienam, kuram patīk lieli logi un gaišas, saules gaismas piepildītas telpas. Šādi tā sauktie franču logi ir izveidoti tā, ka tiem nav ierastais netāla mehānisms lai tos attaisītu, bet gan, šķietami, vecāks mehānisms, kas gan ir ievērojami uzlabots un ļaus tev atvērt logus bez grūtībām. Ja tev ir māja, piemēram ar dārzu, tad šādi logi būs ideāli piemēroti, jo tos ir viegli atvērt, lai telpā ielaistu svaigu gaisu un saules siltumu.

3. Garāžas durvis
garāžas durvisVēl kāds ļoti neparasts logu dizains, kurš pēdējā laikā ir kļuvis populārs, īpaši ēkām, kuras ir veidotas ar industriālu vai modernu sajūtu, ir tā saucamie garāžas durvju logi. Šos logus tā dēvē tādēļ, ka tie arī atveras, līdzīgi kā to dara garāžas kurvis, paceļoties uz augšu un piekļaujoties grieztiem. Šādi logi būs piemēroti ne tikai modernākam interjeram, bet arī telpām, kurās nav daudz vietas, jo šie logi atvērtā veidā neaizņem telpas vietu. Ievieto šādus logus savam pilsētas dzīvoklim vai modernā stilā ieturētajai mājai, un pārsteidz ikvienu ar savu lielisko gaumi un oriģinālo logu risinājumu.

4. Leņķī
LeņķīVēl kāds īpaši neparasts logu risinājums ir logi, kuri ir nevis ierasti vienkārši vertikālā pozīcijā, bet gan novietoti leņķī, tā ļaujot ikvienam, kurš sēž tuvu šiem logiem, redzēt vairāk pa šiem logiem. Šādi logi būs ideāli ikvienam, kuram no logiem paveras brīnišķīgs skats, kuru tu nevēlies ierobežot ar loga rāmi, kā arī šādi logi ideāli iederēsies modernā interjerā.

5. Vertikāles
vertikalesUn piektais, manuprāt, inovatīvākais logu dizains ir logi, kuri atgādina garu koku stumbrus, jo tie ir šauri logu paneļi, kurus ieskauj koka rāmji, tā veidojot logus, kuri atgādina garus stabus vai drīzāk mežu. Šādi logi izskatītos īpaši labi mājā, kurā pa logiem ir skats uz mežu, kurā aug gari koki, tā savienojot interjeru ar pa logu redzamo skatu.

Comments are disabled