Logu dekoracijas

Logu dekorācijas

Saka, ka acis ir logi uz mūsu dvēseli, bet īstie logi – dzīvokļu un māju logi – ir vieds, kā mēs ne tikai varam redzēt ārpus mūsu mājas vai biroja sienām, bet arī veids, kā ikviens garāmgājējs iegūst pavisam nelielu ieskatu mūsu mājā vai darbavietā. Un kāpēc gan mēs neizrotājam savus logus tā, lai šis ieskats būtu patīkams, nevis vienkāršs un ne ar ko neizceltos?

Dažādas logu dekorācijas ir perfekts veids, kā izgreznot savus logus un padarīt tos daudz pievilcīgākus gan skatoties no iekšpuses, gan ārpuses. Šīs dekorācijas var būt gan dažāda veida aizkari, kuriem ir vai nu tikai dekoratīva nozīme, vai arī tīri praktiska nozīme, gan dažādi citi rotājumi, kur noteikti tev palīdzēs nedaudz vairāk izrotāt savus logus un piešķirt tiem ar pārējo telpas interjeru vienotu noskaņu.

Speciālas logu dekorācijas visbiežāk logu tuvumā izvieto tieši dažādu svētku laikā. Piemēram, Ziemassvētki un Jaunais gads ir īpaši populārs laiks, kad daudzos logos parādās vainagi vai Ziemassvētku vecīši, bet nākamajos Ziemassvētkos tu vari izmēģināt ko interesantāku, piemēram, kādā logā dažāda garuma diedziņos sakarināt Ziemassvētku eglītes rotājumus, kas radīs interesantu rotājumu efektu. Arī Lieldienas ir lielisks laiks, kad logos izvietot rotājumus. Tā kā Lieldienas ir kā pavasara vēstnesis, tad šeit būs piemēroti ne tikai zaķi un lieldienu olas bet arī dažādi dzelteni, oranži un zaļi rotājumi, kuri uzreiz atgādina pavasari. Un, protams, nevar aizmirst arī par trešajiem lielākajiem svētkiem Jāņiem. Lai gan šie svētki ir ļoti īsi un tos reti kad svin iekštelpas, tu tik un tā vari izrotāt savus logus ar no Jāņu zālēm pītiem vainagiem, ozollapu vai meiju zariem, vai vienkārši vāzēs saliktām pļavas puķēm, kas piešķirs ne tikai tavai iekštelpai ļoti patīkamu noskaņu, bet arī ikviens garāmgājējs redzēs, ka tu jau gatavojies vasaras saulgriežiem.

Runājot par aizkariem, arī tos var izmantot kā lielisku dekorāciju, jo aizkari nav no tiem dārgākajiem un tos arī ir ļoti viegli nomainīt, kas noteikti atļaus ikvienam, piemēram vasaras sezonā izvēlēties gaišākus vai košākus aizkarus, bet ziemas sezonā – tumšākas vai neitrālākas krāsas aizkarus.

Comments are disabled